Wynajmij studio green screen

Stream Space to w pełni wyposażone wirtualne studio greenbox do realizacji eventów online, produkcji telewizyjnej i reklamowej.

wynajmij studio green screen

Dwa nowoczesne studia

Dysponujemy przestrzenią produkcyjną o łącznej powierzchni 220m2, z dwoma studiami z cykloramą green screen 25m2 i 105m2. Studia wyposażone są w nowoczesny sprzęt i przystosowane do transmisji i produkcji wideo dowolnego typu. Do dużego studia greenbox wprowadzisz nawet samochód!

Komfortowa przestrzeń

Dla naszych gości przygotowaliśmy strefę lounge, w której można wygodnie się zrelaksować lub przygotować do występu pijąc aromatyczną kawę. Skorzystasz też z tarasu, garderoby z prysznicem, stanowiska do make-upu i dogodnego parkingu.

Profesjonalny sprzęt

Oferujemy wynajem najnowocześniejszego sprzętu do profesjonalnej realizacji wydarzeń online lub produkcji wideo, takiego jak: kamery i miksery 4K, profesjonalne oświetlenie i mikrofony itd.

Wirtualna scenografia 3D

Technologia 3D umożliwia nam zaprojektowanie dowolnego wirtualnego studia, które wpisze się w scenariusz Twojego wydarzenia lub reklamy. Dysponujemy bogatą biblioteką wirtualnej scenografii, a także możliwością stworzenia projektu dedykowanego dla Twojej produkcji.

Wynajmij Stream Space i pracuj w komfortowej, świetnie wyposażonej przestrzeni. Przez cały czas będziesz mieć nasze wsparcie, a Twoja praca będzie przebiegać profesjonalnie i bezproblemowo

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o Twoim nadchodzącym projekcie.

skontaktuj się z nami

Wybierz usługę, której potrzebujesz:

studio stream space formularz

0/300