Wynajmij w pełni wyposażone studio telewizyjne

Dzięki nam realizacja profesjonalnych materiałów w studio tv do celów marketingowych, reklamowych i publicystycznych jest dostępna od ręki. Transmituj na żywo lub twórz materiały wideo do publikacji w dowolnych mediach.

zrealizuj z nami dowolną produkcję wideo

Możesz skorzystać z oferty wynajmu studia tv na 3 sposoby:

wynajmij studio green screen

Wynajmij studio tv na green screen

Do Twojej dyspozycji mamy dwa studia wyposażone w green screen – 25m2 i 105m2 oraz najnowocześniejszy sprzęt na rynku – kamery i miksery 4K, profesjonalne oświetlenie, promptery i bazę wirtualnej scenografii, która uatrakcyjni Twoją produkcję.

Wynajmij studio telewizyjne z ekranem diodowym

Preferujesz realizację materiału wideo z wykorzystaniem dużego ekranu diodowego o powierzchni 21m2? Skorzystaj z tej opcji! Nasze duże studio z ekranem diodowym ultraHD 4K wyposażone jest w niezbędny sprzęt do realizacji dowolnych formatów wideo zarówno live jak i do postprodukcji.

wynajmij studio z ekranem diodowym
powierz nam produkcję

Powierz nam produkcję

Nasze zasoby umożliwiają nam kompleksową realizację wszelkich materiałów marketingowych, reklamowych i telewizyjnych, włącznie z opracowaniem scenariusza, produkcją, postprodukcją, a także live streamingiem gotowego materiału na dowolną platformę lub stronę www.

Stwórz w naszym studiu produkcję dowolnego formatu:

telewizja internetowa

Telewizja internetowa

Zachowaj ciągłość komunikacji z pracownikami, partnerami biznesowymi i klientami. W naszym studiu możesz stworzyć cykl wydarzeń, które będziesz transmitować lub emitować w swoim firmowym intranecie lub w social mediach.

wywiady panele dyskusyjne debaty

Wywiady, panele dyskusyjne, debaty

Zaproś gości do naszej przestrzeni, która powstała z myślą o 100% bezpieczeństwie gości i organizatorów lub połącz się z prelegentami i rozmówcami w pełni zdalnie — nawet jeśli są w innym mieście lub kraju.

produkcje reklamowe

Produkcje reklamowe

Zachowaj ciągłość komunikacji z pracownikami, partnerami biznesowymi i klientami. W naszym studiu możesz stworzyć cykl wydarzeń, które będziesz transmitować lub emitować w swoim firmowym intranecie lub w social mediach.

programy telewizyjne

Programy telewizyjne

Połączenie technologii green screen i wirtualnej scenografii 3D sprawi, że Twój program będzie wyglądał jak realizacja z nowoczesnego studia TV! Elementy emitowane live jak animacje, belki z podpisami i plansze graficzne wzbogacą Twoją produkcję.

Wszystkie materiały, które powstaną w Stream Space, mogą być transmitowane na żywo na dowolną platformę lub zarejestrowane w formie nagrania wideo.

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o Twoim nadchodzącym projekcie.

skontaktuj się z nami

Wybierz usługę, której potrzebujesz:

studio stream space formularz

0/300