Zrealizuj wydarzenie online w naszym studio z ekranem LED

Nasze studio z ekranem diodowym pozwoli Ci zrealizować dowolne wydarzenie online lub produkcję wideo w porywającej dla widzów oprawie wizualnej. Transmituj live, bądź nagrywaj. U nas otrzymujesz kompleksową usługę w stałej pakietowej cenie.

Studio z ekranem dioda LED ultraHD 4K

Dysponujemy studiem o powierzchni 105m2 z ekranem diodowym ultraHD 4K o wymiarach 6m x 3,5m i łącznej powierzchni ekranu 21m2. Poza ekranem studio wyposażone jest w system oświetlenia eventowego, a także sprzęt do transmisji lub nagrania materiałów wideo dowolnego typu.

Kompleksowa usługa all-in-one

Otrzymujesz pełne wsparcie naszego zespołu, który zadba o wszelkie aspekty techniczne Twojej realizacji. W ramach pakietu wynajmu studia otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, by zrealizować udany event online w najwyższej możliwej jakości audiowizualnej.

kompleksowa usługa all-in-one
live streaming w 4k

Streaming online w 4K

Pracując z nami wiesz, że bez dopłat korzystasz z najnowocześniejszego sprzętu na rynku do profesjonalnej realizacji wydarzeń online lub produkcji wideo. Do dyspozycji oddajemy: kamery 4K, miksery 4K, profesjonalne oświetlenie studyjne, oświetlenie eventowe, mikrofony i wiele innych.

Nowoczesna, komfortowa przestrzeń o powierzchni 220m2

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesną przestrzeń o łącznej powierzchni 220m2. Poza przestrzenią studyjną na Gości czekają: strefa lounge z kawą i przekąskami, taras, garderoba z prysznicem, stanowisko do make-upu i dogodny parking.

Wynajmij Stream Space i pracuj w komfortowej, świetnie wyposażonej przestrzeni z ekranem diodowym. Nasz zespół zapewni Ci pełne wsparcie podczas realizacji, która z nami przebiegnie profesjonalnie i bezproblemowo.

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o Twoim nadchodzącym projekcie.

skontaktuj się z nami

Wybierz usługę, której potrzebujesz:

studio stream space formularz

0/300